Οι καλύτερες φωτογραφίες των celebrities χωρίς μακιγιάζ από το 2016

22 celebrities που είναι εξίσου όμορφες και χωρίς ίχνος μακιγιάζ.

Το 2016 χωρίς αμφιβολία το no makeup look ήταν κυρίαρχο στα beauty trends. Ωστόσο, κάτι ακόμα που παρατηρήθηκε έντονα είναι η τάση, κυρίως των celebrities να ανεβάζουν φωτογραφίες τους στο Instagram χωρίς καθόλου μακιγιάζ.

Το 2016 λοιπόν, οι διάσημες απέδειξαν ότι δεν έχουν ανάγκη το εντυπωσιακό κατά τ' άλλα μακιγιάζ για να είναι όμορφες. Δες τις 22 πιο όμορφες no makeup φωτογραφίες από τους πιο διάσημους λογαριασμούς του Instagram και μάλλον θα συμφωνήσεις μαζί μας.

Cindy Crawford

Katie Holmes

Jennifer Lopez

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Amanda Seyfried

A photo posted by Amanda Seyfried (@mingey) on

Eva Longoria

Gwyneth Paltrow

Jessica Biel

A photo posted by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Alessandra Ambrosio

Drew Barrymore

Adriana Lima

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Jessica Alba

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Adele

A photo posted by @adele on

Anne Hathaway

Resting Beach Face

A photo posted by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Olivia Wilde

A photo posted by Olivia Wilde (@oliviawilde) on

Behati Prinsloo

Robin Wright

A photo posted by Robin Wright (@robingwright) on

Cameron Diaz

A photo posted by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Jessica Simpson

January Jones

Tyra Banks

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Sofia Vergara

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Heidi Klum

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

SHARE

ΕΓΓΡΑΦΗ

LADYLIKE NEWSLETTER

Όσα θέλει μία γυναίκα στο email της

ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ