Κουίζ Απαράδεκτοι: Είσαι Δήμητρα ή Ρένια;
- 28 ΝΟΕ 2017
![](https://www.ladylike.gr/wp-content/themes/ladylike/assets/img/default_post_main_image.jpg)
Πώς μας ήρθε τώρα έτσι ξαφνικά και ασχολούμαστε με πρόσωπα του μακρινού παρελθόντος, ίσως αναρωτήθηκες αυτομάτως διαβάζοντας το θέμα αυτού του κουίζ. Αχ θα σε μαλώσω. "Παρελθόν" βρε οι Απαράδεκτοι; Η πιο διαχρονική σειρά της ελληνικής τηλεόρασης; "Κονσέρβα" η Δημητρούλα; η Ρένια; μήπως είσαι καλυμμένη από τις σύγχρονες τηλεοπτικές περσόνες και δεν το 'χω καταλάβει; Ε όχι δα.
Οι Απαράδεκτοι είναι κάτι στο οποίο θα γυρνάμε πάντα με κάθε αφορμή, ή ακόμα και χωρίς αυτήν. Ποια "Απαράδεκτη" είσαι λοιπόν;