22 celebrities που είναι εντυπωσιακές και χωρίς μακιγιάζ

Όταν οι celebrities αποφασίζουν να φωτογραφηθούν χωρίς μακιγιάζ και μοιράζονται την πραγματική τους εικόνα στο Instagram.

Η αλήθεια είναι ότι δύσκολα μπορείς να κρίνεις το πόσο φυσικά όμορφη είναι μία star από όταν τη βλέπεις μόνο στο κόκκινο χαλί και να ποζάρει σε λαμπερές φωτογραφίσεις πάντα με τέλειο μακιγιάζ.

Το instagram όμως έχει δώσει την ευκαιρία στις διάσημες κυρίες να αποδεσμευτούν από την εικόνα της αψεγάδιαστης ομορφιάς που είναι φτιαγμένη από τα μαγικά χέρια των makeup artists και να δείξουν την φυσική τους όψη που στις περιπτώσεις -όπως θα δεις παρακάτω- είναι εξίσου ή και περισσότερο εντυπωσιακή.

Αυτές είναι οι καλύτερες #nomakeup φωτογραφίες από το instagram των ίδιων των celebrities τελευταία:

Gwyneth Paltrow

Cindy Crawford

Jessica Biel

A photo posted by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Alessandra Ambrosio

Brew Barrymore

Heidi Klum

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Adriana Lima

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Jessica Alba

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Adele

A photo posted by @adele on

Doutzen Kroes

A photo posted by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Anne Hathaway

A photo posted by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Olivia Wilde

A photo posted by Olivia Wilde (@oliviawilde) on

Kristin Cavallari

Lady Gaga

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

Jennifer Lopez

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Behati Prinsloo

Robin Wright

A photo posted by Robin Wright (@robingwright) on

Cameron Diaz

A photo posted by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Jessica Simpson

Madonna

A photo posted by Madonna (@madonna) on

Sofia Vergara

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

January Jones

Tyra Banks

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

 

SHARE

ΕΓΓΡΑΦΗ

LADYLIKE NEWSLETTER

Όσα θέλει μία γυναίκα στο email της

ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ